Loading

Kontakt Proff Service

Kontakt Proff Service

KONTAKT DIN LOKALE BAUHAUS PROFF SERVICE AFDELING

Har du spørgsmål til din Proff Service erhvervskonto, Drive-In, konkrete produkter, dine ordrer eller noget helt femte, så tøv ikke med at kontakte din lokale Proff-afdeling. 
Vi har dedikerede og kompetente Proff-medarbejdere i hvert varehus, som står klar til at hjælpe dig bedst muligt.


AALBORG

Kontakt: Steffen Christensen
Adresse: Stenbukken 2, 9200 Aalborg SV
Tlf.: 98 799 761
E-mail: b2b.aalborg@bauhaus.dk

 

ESBJERG

Kontakt: Michele Carlo Giulini
Adresse: Gl. Vardevej 247, 6715 Esbjerg N
Tlf.: 76 126 460
E-mail:  b2b.esbjerg@bauhaus.dk

 

GLOSTRUP

Kontakt: Jack Nielsen
Adresse: Hovedvejen 155, 2600 Glostrup
Tlf.: 43 240 361
E-mail:  b2b.glostrup@bauhaus.dk

 

HERNING

Kontakt: Kim Godskesen
Adresse: Silkeborgvej 128, 7400 Herning
Tlf.: 97 112 260
E-mail:   acb2b.herning@bauhaus.dk

 

HILLERØD

Kontakt: Kenneth H. Bakhauge
Adresse: Sigrunsvej 40, 3400 Hillerød
Tlf.: 48 209 661
E-mail: b2b.hillerod@bauhaus.dk

 

HJØRRING

Kontakt: Anders Ejstrup Iversen 
Adresse:       Frederikshavnsvej 290, 9800 Hjørring
Tlf.: 96 254 960
E-mail: b2b.hjorring@bauhaus.dk

 

HOLBÆK

Kontakt: Peter Bendtsen
Adresse: Stenhusvej 56, 4300 Holbæk
Tlf.: 59 400 761 
E-mail: b2b.holbaek@bauhaus.dk

 

ISHØJ

Kontakt: Jens Svenningsen 
Adresse: Industridalen 7-9, 2635 Ishøj
Tlf.: 43 566 261
E-mail:  b2b.ishoj@bauhaus.dk

 

KOLDING

Kontakt: Benny Kristensen 
Adresse: Mønten 4, 6000 Kolding
Tlf.: 76 344 660
E-mail:  b2b.kolding@bauhaus.dk

 

NÆSTVED

Kontakt: Hans Erik Hansen 
Adresse:     Messebuen 9, 4700 Næstved
Tlf.: 55 757 660
E-mail:  b2b.naestved@bauhaus.dk

 

ODENSE

Kontakt: Thor Aakerlund Hansen 
Adresse:     Risingsvej 69, 5000 Odense C
Tlf.: 63 136 660
E-mail:  b2b.odense@bauhaus.dk

 

RANDERS

Kontakt: Sven Kirkeby 
Adresse:      Juventusvej 7, 8960 Randers SØ
Tlf.: 89 135 561
E-mail:  b2b.randers@bauhaus.dk

 

ROSKILDE

Kontakt: Lars Knudsen 
Adresse:   Industrivej 52, 4000 Roskilde
Tlf.: 46 300 561
E-mail:  b2b.roskilde@bauhaus.dk

 

VEJLE

Kontakt: Carsten Kilde 
Adresse: Dandyvej 9, 7100 Vejle
Tlf.: 76 424 960
E-mail: b2b.vejle@bauhaus.dk

 

TILST

Kontakt: Michael Norskkov 
Adresse:   Anelystparken 16, 8381 Tilst
Tlf.: 89 449 160
E-mail: b2b.tilst@bauhaus.dk

 

VIBY

Kontakt: Kasper H. Jensen 
Adresse Ringvej Syd 102, 8260 Viby J
Tlf.: 89 445 561 
E-mail:  b2b.viby@bauhaus.dk