BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation af dette produkt til en fast pris efter et hjemmebesøg. Som udgangspunkt udfører vi Montageservice i hele Danmark inkl. alle brofaste øer.
Gulv-/vægflise Home almond 60x30 cm 1,26 m² er et stilrent valg, når du ønsker en flise, der kan skabe en sammenhængende helhed i boligen. Den brune tone giver et varmt og naturligt udtryk, som passer godt til både moderne og klassiske indretninger.
Flisen er fremstillet i porcelæn, hvilket gør den velegnet til daglig brug i flere typer rum. Den kan lægges på både gulv og væg, så du kan skabe et ensartet look på tværs af rummet.
Flisen er frostsikker og kan bruges sammen med gulvvarme, hvilket gør den fleksibel i både opholdsrum og mere udsatte områder. Flisen bidrager samtidig til et rent og enkelt resultat, som er nemt at style med andre materialer og farver.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Home almond 60x30 cm 1,26 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1467865 |
| Vægt, kg. | 22.513000 |
| EAN-nr | 8010885365844 |
| Nettovægt, kg. | 22.400 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Dimensioner | 300 x 600 x 8.5 mm ( L x B x T ) |
| Frostsikker | Ja |
| Kompatibel med gulvvarme | Ja |
| Farve | Brun |
| Bredde | 600 mm |
| Længde | 300 mm |
| Tykkelse | 8.5 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto