Gulv-/vægflise Kemble ivory 120x60 cm 1,44 m² er en alsidig løsning til dig, der ønsker en flot og holdbar overflade på både gulv og væg. Den store formatstørrelse giver et roligt helhedsindtryk og er med til at reducere antallet af fuger i rummet.
Den er fremstillet i porcelæn, som er et robust materiale til hverdagens brug. Den hvide overflade passer godt til både lyse og mørke indretninger, og den enkle stil gør flisen oplagt i badeværelse, entré eller andre rum, hvor du ønsker et rent og moderne udtryk.
Flisen er kompatibel med gulvvarme, så du kan kombinere et stilrent udtryk med ekstra komfort under fødderne. Samtidig er den frostsikker, hvilket giver større fleksibilitet ved valg af anvendelse og placering.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Kemble ivory 120x60 cm 1,44 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1631176 |
| Vægt, kg. | 27.689000 |
| EAN-nr | 8011373736443 |
| Nettovægt, kg. | 27.539 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Dimensioner | 1200 x 600 x 8.5 mm ( L x B x T ) |
| Frostsikker | Ja |
| Kompatibel med gulvvarme | Ja |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 600 mm |
| Længde | 1200 mm |
| Tykkelse | 8.5 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto