BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation af dette produkt til en fast pris efter et hjemmebesøg. Som udgangspunkt udfører vi Montageservice i hele Danmark inkl. alle brofaste øer.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Ligure sand 30x60 cm 1,26 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1475638 |
| Vægt, kg. | 24.610000 |
| EAN-nr | 8057285020577 |
| Nettovægt, kg. | 24.900 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Serie | Ligure |
| Dimensioner | 30 x 60 x 10 cm ( L x B x T ) |
| Størrelse | 30x60 |
| Retning | 167089 |
| Frostsikker | Ja |
| Mønster | Stone |
| Overflade | Mat |
| Kompatibel med gulvvarme | Ja |
| Skridsikker | R10 |
| Farve | Brun |
| Bredde | 60 cm |
| Længde | 30 cm |
| Tykkelse | 10 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto