Gulv-/vægflise Pisa gold 90x90 cm 1,62 m² er en flot gulv-/vægflise med et eksklusivt udtryk, der passer godt til dig, som ønsker en lys og luksuriøs stemning i indretningen. Den marmorinspirerede flade med gyldne årer giver et sofistikeret udtryk, mens den polerede overflade hjælper med at fremhæve lyset i rummet.
Flisen er også frostsikker, så du får en løsning, der kan bruges i flere typer omgivelser, og den er samtidig velegnet til gulvvarme.
Den store formatstørrelse giver et harmonisk udtryk med færre fuger, hvilket bidrager til en ren og sammenhængende flade. Det gør flisen særligt interessant i både private boliger og mere eksklusive erhvervsmiljøer, hvor du ønsker et stilfuldt resultat.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Pisa gold 90x90 cm 1,62 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1552208 |
| Vægt, kg. | 33.500000 |
| EAN-nr | 8429991891503 |
| Nettovægt, kg. | 33.000 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Dimensioner | 900 x 900 x 9 mm ( L x B x T ) |
| Frostsikker | Ja |
| Mønster | Marmor |
| Overflade | Poleret |
| Kompatibel med gulvvarme | Ja |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 900 mm |
| Længde | 900 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto