Gulv-/vægflise Vita perla 90x90 cm 1,62 m² er en moderne porcelænsflise, der kombinerer et råt, industrielt udtryk med en flot grå farve. Den passer godt til dig, der ønsker et flot og harmonisk udtryk i dit rum.
Flisen kan bruges både på gulv og væg, hvilket gør det lettere at skabe en sammenhængende stil i bad, entré, køkken eller andre opholdsrum. Den matte overflade giver et roligt look, mens den slidstærke opbygning gør flisen velegnet til både private boliger og mere krævende områder.
Da flisen er frostbestandig og kompatibel med gulvvarme, får du en fleksibel løsning til mange forskellige rum og forhold. Den skridsikre klassificering R9 bidrager samtidig til en mere sikker overflade i dagligdagen.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Vita perla 90x90 cm 1,62 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1552205 |
| Vægt, kg. | 33.500000 |
| EAN-nr | 8429991885694 |
| Nettovægt, kg. | 33.000 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Dimensioner | 900 x 900 x 9 mm ( L x B x T ) |
| Frostsikker | Ja |
| Overflade | Mat |
| Kompatibel med gulvvarme | Ja |
| Skridsikker | R9 |
| Farve | Grå |
| Bredde | 900 mm |
| Længde | 900 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto