Dekorativ edison pære fra Halo Design med 3-trins dæmpning.
Denne pære er udført i røgfarvet glas med en synlig LED lyskilde, der skaber et ...
Dekorativ edison pære fra Halo Design med 3-trins dæmpning.
Denne pære er udført i røgfarvet glas med en synlig LED lyskilde, der skaber et smukt og stemningsfuldt lys i ethvert rum. Pæren afgiver et varmt, glødende lys med en farvetemperatur på 1800 Kelvin og en lysstyrke, der kan dæmpes på kontakten med et tryk.
På grund af sit design egner denne pære sig særligt til at hænge frit i en moderne fatning, måske over en kommode i et gangparti, eller i en klynge af flere forskellige størrelser og former over et spisebord.
Produktinformation:
Mål: 6,5 x 14 cm (Ø x H)
Effekt: 1-5 W
Fatning: E27
Farvetemperatur: 1800 K
Lysstrøm: 100 lm
Forventet levetid: 30.000 timer
Energiklasse: G
Dæmpbar: i 3 trin
Glasfarve: røgfarvet
| Produktnavn | Halo Design edisonpære Colors Drop Smoke E27 14 cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1042057 |
| Vægt, kg. | 0.149000 |
| EAN-nr | 5705639936243 |
| Nettovægt, kg. | 0.129 |
| Varemærke | Halo Design |
| Produkttype | Edisonpærer |
| Serie | Colors |
| Specifik farve | Røgfarvet |
| Dimensioner | 14 x 6,5 cm ( H x Ø ) |
| Effekt (W) | 5 |
| Spænding (V) | 230 |
| Glasfarve | Røgfarvet |
| Dæmpbar | Ja |
| Fatning | E27 |
| IP-klasse | IP20 |
| Lumen (lm) | 100 |
| Forventet levetid (timer) | 30000 |
| Energiklasse | G |
| Farvetemperatur (K) | 1800 |
| Farve | Sort |
| Diameter | 6,5 cm |
| Højde | 14 cm |
| Farve | Smoke |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto