Xanuia Q håndvask fra hansgrohe kombinerer et enkelt softsquare-design med funkti...
BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation til en startpris for dette produkt. Der lægges et startgebyr på 0 kr. på dit tilbud. Hvis du som kunde vælger, at håndværkeren skal have dine vare med til opstart af opgaven, vil opstartsgebyret være på 999 kr.
Xanuia Q håndvask fra hansgrohe kombinerer et enkelt softsquare-design med funktionelle detaljer til det moderne badeværelse. Den brede hylde giver god plads omkring vasken, mens den forhøjede kant hjælper med at forhindre vand i at løbe over.
Håndvasken er fremstillet i slidstærkt sanitetsporcelæn og har en glat overflade uden skjulte hjørner og kanter, som gør den nem at rengøre. Modellen er forboret med hanehul til 1-huls armatur og er udført uden overløb, hvilket giver et rent og enkelt udtryk.
Håndvasken monteres væghængt og leveres inkl. lydisolerende måtte.
| Produktnavn | Hansgrohe Xanuia Q håndvask 80x48 cm med hanehul uden overløb |
|---|---|
| Artikelnummer | 1528154 |
| Vægt, kg. | 23.805000 |
| EAN-nr | 4059625535059 |
| Nettovægt, kg. | 23.805 |
| Varemærke | HANSGROHE |
| Produkttype | Håndvaske |
| Dimensioner | 480 x 800 x 170 mm ( L x B x H ) |
| Bundventil | Nej |
| Vandlås inkluderet | Nej |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 800 mm |
| Højde | 170 mm |
| Længde | 480 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto