Xelu Q håndvask fra hansgrohe kombinerer et enkelt og afbalanceret design med fun...
BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation til en startpris for dette produkt. Der lægges et startgebyr på 0 kr. på dit tilbud. Hvis du som kunde vælger, at håndværkeren skal have dine vare med til opstart af opgaven, vil opstartsgebyret være på 999 kr.
Xelu Q håndvask fra hansgrohe kombinerer et enkelt og afbalanceret design med funktionelle detaljer til det moderne badeværelse. Den brede platform ved hanehullet giver god plads til sæbe og andre badeværelsesartikler.
Håndvasken er fremstillet i slidstærkt sanitetsporcelæn og har et design uden skjulte hjørner og kanter, som gør den nem at rengøre. Modellen er forboret med hanehul til 1-huls armatur og er udført uden overløb, hvilket giver et rent og enkelt udtryk.
Håndvasken kan monteres væghængt og leveres inkl. lydisolerende måtte.
| Produktnavn | Hansgrohe Xelu Q håndvask 60x48 cm med hanehul uden overløb |
|---|---|
| Artikelnummer | 1528155 |
| Vægt, kg. | 22.000000 |
| EAN-nr | 4059625620410 |
| Nettovægt, kg. | 22.000 |
| Varemærke | HANSGROHE |
| Produkttype | Håndvaske |
| Dimensioner | 480 x 600 x 130 mm ( L x B x H ) |
| Bundventil | Nej |
| Vandlås inkluderet | Nej |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 600 mm |
| Højde | 130 mm |
| Længde | 480 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto