Ideal Standard Oleas betjeningsplade
Varedata
Betjening:
Front
Trykknap farve:
Forkromet
Betjeningsplade farve:
Forkromet
Type:
Dobbeltskyl
Mekanik:
Mek...
Ideal Standard Oleas betjeningsplade
Varedata
Betjening:
Front
Trykknap farve:
Forkromet
Betjeningsplade farve:
Forkromet
Type:
Dobbeltskyl
Mekanik:
Mekanisk
Se alle specifikationer
Varenumre
Varenummer10454757
VVS nr.616894504
EAN nr.3391500588493
Leverandørvarenr.R0503AA
Beskrivelse
OLEAS | Mekanisk kontrolplade 230x7.5x150 mm i krom
| Produktnavn | Ideal Standard betjeningsplade Oleas |
|---|---|
| Artikelnummer | 1488701 |
| Vægt, kg. | 0.345000 |
| EAN-nr | 3391500588493 |
| Nettovægt, kg. | 0.237 |
| Varemærke | Ideal Standard |
| Produkttype | Betjeningsplader |
| Dimensioner | 230 x 150 x 7.5 mm ( B x H x D ) |
| Bredde | 230 mm |
| Dybde | 7.5 mm |
| Højde | 150 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto