Ideal betjeningsplade Oleas sort er en mekanisk kontrolplade til frontbetjening, der passer godt til et moderne badeværelse. Den er udviklet med dobbeltskyl, så du kan vælge mellem to skyllemængder og få en mere fleksibel hverdag.
Med sin sorte farve på både betjeningsplade og trykknapper får du et diskret og sammenhængende udtryk. Den kompakte størrelse på 230 x 7,5 x 150 mm gør den samtidig velegnet, når du ønsker en slank og pæn afslutning på installationen.
| Produktnavn | Ideal Standard betjeningsplade sort Oleas |
|---|---|
| Artikelnummer | 1526594 |
| Vægt, kg. | 0.345000 |
| EAN-nr | 3391500588486 |
| Nettovægt, kg. | 0.237 |
| Varemærke | Ideal Standard |
| Produkttype | Betjeningsplader |
| Specifik farve | Sort |
| Dimensioner | 23 x 15 x 0.75 cm ( B x H x D ) |
| Farve | Sort |
| Bredde | 23 cm |
| Dybde | 0.75 cm |
| Højde | 15 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto