Kirsch glidere på snor hvid 312 cm er en praktisk løsning fra Kirsch, når du vil have en flytbar gardinopsætning, hvor gardinens fine bølger bevares, også når den er trukket fra. Den lille snor mellem gliderne hjælper gardinen med at holde formen, så udtrykket forbliver blødt og samlet i stedet for helt lige.
Det gør den særligt velegnet, hvis du ønsker en mere elegant og loungepræget gardinløsning. Med Kirsch får du et tilbehør, der er udviklet til Flexi-skinne og som understøtter en pæn og ensartet bevægelse af gardinen i daglig brug.
Løsningen er lavet til at fungere sammen med Flexi-skinne og passer godt til dig, der ønsker et mere eksklusivt gardinudtryk. De mange glidere med fast afstand hjælper med at holde gardinen fordelt på en flot måde, så den ikke mister sin form, når den åbnes eller lukkes.
| Produktnavn | Kirsch glidere på snor hvid 312 cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1299825 |
| Vægt, kg. | 2.000000 |
| EAN-nr | 7314100137713 |
| Nettovægt, kg. | 0.035 |
| Varemærke | KIRSCH |
| Produkttype | Gardinskinner & tilbehør |
| Serie | Flexi |
| Dimensioner | 312 cm ( L ) |
| Farve | Hvid |
| Længde | 312 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto