Kirsch skinne Elite hvid 150 cm er en klassisk gardinskinne, der kombinerer et enkelt udtryk med en funktionel løsning til hjemmet. Den slanke profil gør den velegnet, når du ønsker en diskret ophængning, som ikke tager fokus fra gardinerne.
Skinnen passer godt til lette og mellemstore gardiner og er derfor oplagt i rum, hvor du ønsker en let og elegant afskærmning. Kirsch er kendt for løsninger, der er nemme at arbejde med, og denne skinne kan tilpasses efter rummets form, så du får en mere fleksibel indretning.
Medfølgende tilbehør:
| Produktnavn | Kirsch skinne Elite hvid 150 cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1299278 |
| Vægt, kg. | 0.260000 |
| EAN-nr | 5710528656904 |
| Nettovægt, kg. | 0.260 |
| Varemærke | KIRSCH |
| Produkttype | Skinne |
| Serie | Elite |
| Dimensioner | 2.5 x 150 cm ( L x B ) |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 150 cm |
| Længde | 2.5 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto