KLAR facadedør er en klassisk og funktionel facadedør i træ med klart glasvindue. Døren er malet sort både i...
KLAR facadedør er en klassisk og funktionel facadedør i træ med klart glasvindue. Døren er malet sort både indvendigt og udvendigt og passer godt til både helårshuse og fritidshuse.
Facadedøren er udført med en rude i 2-lags glas. Den solide trækonstruktion kombineret med Softline-profiler giver døren et tidløst udtryk og god holdbarhed.
Døren er udstyret med trepunktslås, som sikrer en stabil og ensartet lukning. Den leveres uden greb og låsecylinder, så du frit kan vælge beslag efter behov.
| Produktnavn | KLAR facadedør m/vindue højre udadgående sort 950x2120 mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1616758 |
| Vægt, kg. | 43.280000 |
| EAN-nr | 0200000265021 |
| Nettovægt, kg. | 40.280 |
| Produkttype | Facadedøre |
| Dimensioner | 950 x 2120 mm ( B x H ) |
| Materiale | Træ/glas |
| Farve | Sort |
| Bredde | 950 mm |
| Højde | 2120 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto