Savklinge fra Makita velegnet til akku kap-/geringssave. Klingen er velegnet til brug i træ.
Produktinformation:
Savklinge fra Makita velegnet til akku kap-/geringssave. Klingen er velegnet til brug i træ.
Produktinformation:
| Produktnavn | Makita savklinge efficut 136 x 20 mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1080414 |
| Vægt, kg. | 0.162000 |
| EAN-nr | 0088381585484 |
| Nettovægt, kg. | 0.162 |
| Varemærke | MAKITA |
| Produkttype | Savblade |
| Dimensioner | 136 mm ( Ø ) |
| Materiale | Metal |
| Diameter | 136 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto