| Produktnavn | Møbelgreb buet venedig cc 128mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512034 |
| Vægt, kg. | 0.088000 |
| EAN-nr | 5704314160041 |
| Nettovægt, kg. | 0.084 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 158 x 10 x 29 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 29 mm |
| Længde | 158 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto