| Produktnavn | Møbelgreb buet venedig cc 128mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512035 |
| Vægt, kg. | 0.090000 |
| EAN-nr | 5704314160058 |
| Nettovægt, kg. | 0.086 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 149 x 10 x 30 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 30 mm |
| Længde | 149 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto