| Produktnavn | Møbelgreb buet venedig cc 96mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512033 |
| Vægt, kg. | 0.074000 |
| EAN-nr | 5704314160034 |
| Nettovægt, kg. | 0.070 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 113 x 10 x 30.5 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 30.5 mm |
| Længde | 113 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto