| Produktnavn | Møbelgreb c160 ø12x224x35 mat sort |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512063 |
| Vægt, kg. | 0.220000 |
| EAN-nr | 5704314165831 |
| Nettovægt, kg. | 0.216 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 224 x 12 x 35 x 12 mm ( L x B x H x Ø ) |
| Bredde | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Højde | 35 mm |
| Længde | 224 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto