| Produktnavn | Møbelgreb cc128 138x10x10x32 messing |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512041 |
| Vægt, kg. | 0.054000 |
| EAN-nr | 5704314165770 |
| Nettovægt, kg. | 0.050 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 139 x 10 x 32.5 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 32.5 mm |
| Længde | 139 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto