| Produktnavn | Møbelgreb cc128 138x10x10x32 sort |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512040 |
| Vægt, kg. | 0.038000 |
| EAN-nr | 5704314165787 |
| Nettovægt, kg. | 0.034 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 137 x 9 x 27.5 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 9 mm |
| Højde | 27.5 mm |
| Længde | 137 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto