| Produktnavn | Møbelgreb cc128 ø12x200x35 - mat sort - rillet |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512064 |
| Vægt, kg. | 0.066000 |
| EAN-nr | 5704314165848 |
| Nettovægt, kg. | 0.062 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 200 x 12 x 35 x 12 mm ( L x B x H x Ø ) |
| Bredde | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Højde | 35 mm |
| Længde | 200 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto