| Produktnavn | Møbelgreb cc128 ø7x35 børstet guld |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512024 |
| Vægt, kg. | 0.060000 |
| EAN-nr | 5704314165695 |
| Nettovægt, kg. | 0.056 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 143 x 7 x 35 x 7 mm ( L x B x H x Ø ) |
| Bredde | 7 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Højde | 35 mm |
| Længde | 143 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto