| Produktnavn | Møbelgreb cc32 42x10x10x32 stål |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512039 |
| Vægt, kg. | 0.026000 |
| EAN-nr | 5704314166333 |
| Nettovægt, kg. | 0.022 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 42 x 10 x 32 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 32 mm |
| Længde | 42 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto