| Produktnavn | Møbelgreb marina cc 128 mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512043 |
| Vægt, kg. | 0.042000 |
| EAN-nr | 5704314160171 |
| Nettovægt, kg. | 0.038 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 140 x 12 x 30 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 12 mm |
| Højde | 30 mm |
| Længde | 140 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto