| Produktnavn | Møbelgreb u-form italy cc 96mm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1512031 |
| Vægt, kg. | 0.092000 |
| EAN-nr | 5704314160010 |
| Nettovægt, kg. | 0.088 |
| Varemærke | JASA |
| Produkttype | Greb |
| Dimensioner | 106 x 10 x 39 mm ( L x B x H ) |
| Bredde | 10 mm |
| Højde | 39 mm |
| Længde | 106 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto