Gulv-/vægflise Gobi blu 60x60 cm 1,44 m² er et godt valg, når du ønsker en flise, der giver et flot udtryk og fungerer i hverdagen. Formatet på 60 x 60 cm giver et stilrent helhedsindtryk, fordi der bliver færre samlinger, og det kan især være en fordel i rum, hvor du ønsker et mere harmonisk udtryk.
Flisen er fremstillet i porcelæn, som er et robust materiale til både gulv og væg. Den matte overflade understøtter det enkle design.
| Produktnavn | Gulv-/vægflise Gobi blu 60x60 cm 1,44 m² |
|---|---|
| Artikelnummer | 1480735 |
| Vægt, kg. | 31.500000 |
| EAN-nr | 8429991655754 |
| Nettovægt, kg. | 31.300 |
| Produkttype | Gulv-/vægfliser |
| Dimensioner | 60 x 60 cm ( L x B ) |
| Slidstyrke | 3 |
| Overflade | Mat |
| Farve | Blå |
| Bredde | 60 cm |
| Længde | 60 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto