Dette skjulte af- og overløbssæt gør det muligt at lukke afløbet i en hansgrohe håndva...
Dette skjulte af- og overløbssæt gør det muligt at lukke afløbet i en hansgrohe håndvask uden overløbshul. Afløbet betjenes via armaturets løft-op-stang og giver en diskret og funktionel løsning til håndvasken.
| Produktnavn | Hansgrohe af- og overløbssæt til betjening af bundventil |
|---|---|
| Artikelnummer | 1528160 |
| Vægt, kg. | 0.400000 |
| EAN-nr | 4059625451700 |
| Nettovægt, kg. | 0.400 |
| Varemærke | HANSGROHE |
| Produkttype | Afløbssæt |
| Dimensioner | 1320 x 1320 x 205 mm ( L x B x H ) |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 1320 mm |
| Højde | 205 mm |
| Længde | 1320 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto