IntraStoris Basis-skuffeinddelingssættet fra hansgrohe gør det nemt at organisere indholdet i ...
IntraStoris Basis-skuffeinddelingssættet fra hansgrohe gør det nemt at organisere indholdet i dine badeværelsesskuffer. Sættet hjælper med at udnytte opbevaringspladsen bedre og holder hverdagens produkter samlet og let tilgængelige.
Skuffeinddeleren er velegnet til hansgrohe underskabe med og uden bordplade og bidrager til en mere overskuelig indretning i skuffen. Basissættet kan kombineres med øvrige IntraStoris-elementer for en mere fleksibel opbevaringsløsning.
| Produktnavn | Hansgrohe IntraStoris Basis skuffeinddelingssæt sort 10x34,5 cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1531833 |
| Vægt, kg. | 0.583000 |
| EAN-nr | 4059625483763 |
| Nettovægt, kg. | 0.583 |
| Varemærke | HANSGROHE |
| Produkttype | Indsatse |
| Specifik farve | Mat sort |
| Dimensioner | 343 x 100 x 86 mm ( L x B x H ) |
| Farve | Sort |
| Bredde | 100 mm |
| Højde | 86 mm |
| Længde | 343 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto