Møbelbenene er designet til badeværelsesmøbler i hansgrohe Xiles...
Møbelbenene er designet til badeværelsesmøbler i hansgrohe Xilesa E-serien og giver både ekstra støtte og et gulvstående udtryk. De kan monteres på et underskab fra serien, hvis det ønskes (forudsætning: højde 620 mm) såvel som Xilesa E højskabe og mellemhøje skabe.
Benene er en praktisk løsning, hvis væggen, som møblet skal monteres på, ikke har den nødvendige bæreevne. Samtidig giver de møblet et mere fritstående udtryk.
Xilesa E badeværelsesmøbler kan kombineres med maks. 2 ben. Møblet skal fortsat monteres på væg og kan ikke anvendes fritstående.
| Produktnavn | Hansgrohe Xilesa E møbelben skifergrå 145/20 mm 2 stk. |
|---|---|
| Artikelnummer | 1528157 |
| Vægt, kg. | 0.200000 |
| EAN-nr | 4059625609613 |
| Nettovægt, kg. | 0.200 |
| Varemærke | HANSGROHE |
| Produkttype | Møbelben |
| Specifik farve | Mat skifergrå |
| Dimensioner | 145 mm ( H ) |
| Farve | Grå |
| Højde | 145 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto