Bemærk: forventet levering 8/5.
Et flot skab til badeværelset fra House. Det er malet i hvidt og måler 40 x 40 x 14 cm, så det nemt kan indeho...
BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation til en startpris for dette produkt. Der lægges et startgebyr på 0 kr. på dit tilbud. Hvis du som kunde vælger, at håndværkeren skal have dine vare med til opstart af opgaven, vil opstartsgebyret være på 999 kr.
Bemærk: forventet levering 8/5.
Et flot skab til badeværelset fra House. Det er malet i hvidt og måler 40 x 40 x 14 cm, så det nemt kan indeholde de vigtigste ting.
Det er med en enkelt låge med softclose, så det aldrig giver et højt smæld, når du lukker det i.
Produktinformation:
| Produktnavn | House skab med 1 låge 40x40x14 cm hvid |
|---|---|
| Artikelnummer | 1051206 |
| Vægt, kg. | 5.300000 |
| EAN-nr | 5708705002002 |
| Nettovægt, kg. | 4.900 |
| Varemærke | HOUSE |
| Produkttype | Sideskabe |
| Specifik farve | Hvid |
| Dimensioner | 40 x 40 x 14 cm ( B x H x D ) |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 40 cm |
| Dybde | 14 cm |
| Højde | 40 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto