Petit Bordlampe Genopladelig Sort er en fleksibel bordlampe fra Markslöjd, der kombinerer moderne design med praktisk funktion. Den er oplagt, hvis du ønsker en lampe, du nemt kan flytte mellem sofabord, kommode og natbord.
Med mulighed for dæmpning og tre forskellige farvetemperaturer kan du nemt skabe den rette belysning til både afslapning og hverdagsbrug. Lampens kompakte størrelse gør den samtidig nem at placere, uden at den fylder unødigt.
Den indbyggede LED-lyskilde giver et behageligt lys på op til 200 lm, og du kan vælge mellem 2200 K, 2700 K og 3000 K. Det gør lampen velegnet, når du vil skifte mellem varmt, blødt lys og et lys, der er mere egnet til praktiske opgaver.
| Produktnavn | Markslöjd Petit sort genopladelig bordlampe |
|---|---|
| Artikelnummer | 1526668 |
| Vægt, kg. | 0.380000 |
| EAN-nr | 7330024617322 |
| Nettovægt, kg. | 0.330 |
| Varemærke | MARKSLÖJD |
| Produkttype | Bordlamper |
| Dimensioner | 10 x 10 x 20 cm ( L x B x H ) |
| Dæmpbar | Ja |
| Fatning | Int. LED |
| IP-klasse | IP44 |
| Lumen (lm) | 200 |
| Lyskilde inkluderet | Ja |
| Farvetemperatur (K) | 2200-3000 |
| Farve | Sort |
| Bredde | 10 cm |
| Højde | 20 cm |
| Længde | 10 cm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto