Glat kompakt M8x21 dør til indvendigt brug. Døren med et minimalistisk og enkelt udtryk og rene linjer
Ønsker du en kvalitetstung og lyddæm...
BAUHAUS Montageservice tilbyder dig som kunde montering og installation til en startpris for dette produkt. Der lægges et startgebyr på 0 kr. på dit tilbud. Hvis du som kunde vælger, at håndværkeren skal have dine vare med til opstart af opgaven, vil opstartsgebyret være på 999 kr.
Glat kompakt M8x21 dør til indvendigt brug. Døren med et minimalistisk og enkelt udtryk og rene linjer
Ønsker du en kvalitetstung og lyddæmpende dør, er denne dør helt perfekt med en lyddæmper på hele 30DB. En meget flot glat dør der passer til alle hjem.
Produktinformation:
40 mm dørblad med kompakt rørspånkerne
Hvidmalet (NCS S 0502-Y)
Mål: 725 x 2040 mm
2 stk. hvide indstikhængsler
Excl. karm og dørgreb
| Produktnavn | Massiv dør glat M8x21 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1160775 |
| Vægt, kg. | 22.500000 |
| EAN-nr | 5705670124807 |
| Nettovægt, kg. | 22.500 |
| Produkttype | Massive døre |
| Specifik farve | Hvid |
| Dimensioner | 725 x 2040 x 40 mm ( B x H x T ) |
| Størrelse | 8x21 |
| Farve | Hvid |
| Bredde | 725 mm |
| Højde | 2040 mm |
| Tykkelse | 40 mm |
Ved at tilføje produkter til Favoritter, kan du nemt få et overblik over udvalgte produkter!
Log ind eller opret konto