Indlæser

Kontakt Proff Service

Kontakt Proff ServiceKontakt Proff Service

I øjeblikket kan du kun kontakte vores Proff Service afdelinger pr. telefon. Se nummeret på din lokale Proff Service afdeling her.

Har du spørgsmål til din Proff Service erhvervskonto, Drive-In, konkrete produkter, dine ordrer eller noget helt femte, så tøv ikke med at kontakte din lokale Proff-afdeling. 

Vi har dedikerede og kompetente Proff-medarbejdere i hvert varehus, som står klar til at hjælpe dig bedst muligt. 

Tilmeld Proff-nyhedsmailen her

AALBORG

Kontakt:      Steffen Christensen

Adresse:      Stenbukken 2, 9200 Aalborg SV

Tlf.:               21 49 17 21

E-mail:         acb2b.aalborg@bauhaus.dk

ESBJERG

Kontakt:     Rune Skov

Adresse:     Gl. Vardevej 247, 6715 Esbjerg N

Tlf.:              40 87 97 70

E-mail:        acb2b.esbjerg@bauhaus.dk

 

GLADSAXE

Kontakt:      Simon Kolmos

Adresse:      Turbinevej 4, 2860 Søborg

Tlf.:               21 89 70 09

E-mail:         acb2b.gladsaxe@bauhaus.dk

 

GLOSTRUP

Kontakt:      Jack Nielsen

Adresse:      Hovedvejen 155, 2600 Glostrup

Tlf.:               23 24 86 10

E-mail:         acb2b.glostrup@bauhaus.dk

 

HERNING

Kontakt:      Kim Godskesen

Adresse:      Silkeborgvej 128, 7400 Herning

Tlf.:               23 24 81 69

E-mail:         acb2b.herning@bauhaus.dk

 

HILLERØD

Kontakt:     Christian Christiansen

Adresse:      Sigrunsvej 40, 3400 Hillerød

Tlf.:               23 24 85 18

E-mail:         acb2b.hillerod@bauhaus.dk

 

HJØRRING

Kontakt:      Anders Ejstrup Iversen

Adresse:      Frederikshavnsvej 290, 9800 Hjørring

Tlf.:               23 24 85 37

E-mail:         acb2b.hjorring@bauhaus.dk

 

HOLBÆK

Kontakt:     Martin Bernt

Adresse:      Stenhusvej 56, 4300 Holbæk

Tlf.:               23 24 91 84

E-mail:         acb2b.holbaek@bauhaus.dk

 

ISHØJ

Kontakt:      Jens Svenningsen

Adresse:      Industridalen 7-9, 2635 Ishøj

Tlf.:               23 24 83 09

E-mail:         acb2b.ishoj@bauhaus.dk

 

KOLDING

Kontakt:      Michele Carlo Giulini

Adresse:      Vejlevej 249, 6000 Kolding

Tlf.:               23 42 90 42

E-mail:         acb2b.kolding@bauhaus.dk

 

NÆSTVED

Kontakt:      Anders Block Christensen

Adresse:      Messebuen 9, 4700 Næstved

Tlf.:               23 41 49 79

E-mail:         acb2b.naestved@bauhaus.dk

 

ODENSE

Kontakt:      Daniel Norgren Vejlgaard

Adresse:      Risingsvej 69, 5000 Odense C

Tlf.:               23 41 96 10

E-mail:         acb2b.odense@bauhaus.dk

 

RANDERS

Kontakt:     Michael Norskov

Adresse:      Juventusvej 7, 8960 Randers SØ

Tlf.:               30 68 30 86

E-mail:         acb2b.randers@bauhaus.dk

 

ROSKILDE

Kontakt:      Allan Nygaard

Adresse:      Industrivej 52, 4000 Roskilde

Tlf.:               20 11 90 89

E-mail:         acb2b.roskilde@bauhaus.dk

 

TILST

Kontakt:      Bjarne Mikkelsen

Adresse:      Anelystparken 16, 8381 Tilst

Tlf.:               23 41 22 45

E-mail:         acb2b.tilst@bauhaus.dk

 

VALBY

Kontakt:      Jacob Wernberg Mortensen

Adresse:      Julius Andersens Vej 3A, 2450 København SV

Tlf.:               20 49 61 04 

E-mail:         acb2b.valby@bauhaus.dk

 

VEJLE

Kontakt:      Carsten Kilde

Adresse:      Dandyvej 9, 7100 Vejle

Tlf.:               23 41 56 10

E-mail:         acb2b.vejle@bauhaus.dk

 

VIBY

Kontakt:      Kasper H. Jensen

Adresse:      Ringvej Syd 102, 8260 Viby J

Tlf.:               23 24 85 78

E-mail:         acb2b.viby@bauhaus.dk

 

 

FÅ NYHEDER

Tilmeld dig nyhedsbrevet og deltag hver måned i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. 

NYHEDER I DIN INDBAKKE

Tilmeld dig nyhedsbrevet og deltag hver måned i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr.