Indlæser
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kontakt Proff Service

Kontakt Proff ServiceKontakt Proff Service

Husk at du altid kan kontakte din lokale Proff Service afdeling på mail, telefon eller i din lokale BAUHAUS. Se nummeret på din lokale Proff Service afdeling her.

Har du spørgsmål til din Proff Service erhvervskonto, Drive-In, konkrete produkter, dine ordrer eller noget helt femte, så tøv ikke med at kontakte din lokale Proff-afdeling. 

Vi har dedikerede og kompetente Proff-medarbejdere i hvert varehus, som står klar til at hjælpe dig bedst muligt. 

Tilmeld Proff-nyhedsmailen her

AALBORG

Kontakt:      Johan Møll

Adresse:      Stenbukken 2, 9200 Aalborg SV

Tlf.:               98 79 97 60 / 98 79 97 61

E-mail:        b2b.aalborg@bauhaus.dk

ESBJERG

Kontakt:     Rune Skov

Adresse:     Gl. Vardevej 247, 6715 Esbjerg N

Tlf.:              76 12 64 60

E-mail:        b2b.esbjerg@bauhaus.dk

 

GLADSAXE

Kontakt:      Simon Kolmos

Adresse:      Turbinevej 4, 2860 Søborg

Tlf.:               76 75 24 60 / 76 75 24 61

E-mail:         b2b.gladsaxe@bauhaus.dk

 

GLOSTRUP

Kontakt:      Jack Nielsen

Adresse:      Hovedvejen 155, 2600 Glostrup

Tlf.:               23 24 86 10 / 43 24 03 61 / 43 24 03 62 / 43 24 03 63

E-mail:         b2b.glostrup@bauhaus.dk

 

HERNING

Kontakt:      Kim Godskesen

Adresse:      Silkeborgvej 128, 7400 Herning

Tlf.:               97 11 22 60 / 97 11 22 61

E-mail:         b2b.herning@bauhaus.dk

 

HILLERØD

Kontakt:     Christian Christiansen

Adresse:      Sigrunsvej 40, 3400 Hillerød

Tlf.:               48 20 96 60 / 48 20 96 61

E-mail:         b2b.hillerod@bauhaus.dk

 

HJØRRING

Kontakt:      Steffen Christensen

Adresse:      Frederikshavnsvej 290, 9800 Hjørring

Tlf.:               96 25 49 60

E-mail:         b2b.hjorring@bauhaus.dk

 

HOLBÆK

Kontakt:     Martin Blache Bernth

Adresse:      Stenhusvej 56, 4300 Holbæk

Tlf.:               59 40 07 60

E-mail:         b2b.holbaek@bauhaus.dk

 

ISHØJ

Kontakt:      Danni Larsen

Adresse:      Industridalen 7-9, 2635 Ishøj

Tlf.:               43 56 62 60 / 43 56 62 61

E-mail:         b2b.ishoj@bauhaus.dk

 

KOLDING

Kontakt:      Michele Carlo Giulini

Adresse:      Vejlevej 249, 6000 Kolding

Tlf.:               76 34 46 60 / 76 34 46 61

E-mail:         b2b.kolding@bauhaus.dk

 

NÆSTVED

Kontakt:      Anders Block Christensen

Adresse:      Messebuen 9, 4700 Næstved

Tlf.:               55 75 76 60 / 55 75 76 61

E-mail:         b2b.naestved@bauhaus.dk

 

ODENSE

Kontakt:      Daniel Norgren Vejlgaard

Adresse:      Risingsvej 69, 5000 Odense C

Tlf.:               63 13 66 60 

E-mail:         b2b.odense@bauhaus.dk

 

RANDERS

Kontakt:     Andreas Engberg

Adresse:      Juventusvej 7, 8960 Randers SØ

Tlf.:               89 13 55 60

E-mail:         b2b.randers@bauhaus.dk

 

ROSKILDE

Kontakt:      Kenni Thaurich

Adresse:      Industrivej 52, 4000 Roskilde

Tlf.:               46 30 05 61 / 46 30 05 62

E-mail:         b2b.roskilde@bauhaus.dk

 

SØNDERBORG

Kontakt:      Mikkel Nielsen

Adresse:      Augustenborg Landevej 15, 6400 Sønderborg

Tlf.:               23 47 22 15

E-mail:         b2b.sonderborg@bauhaus.dk

 

TILST

Kontakt:      Bjarne Mikkelsen

Adresse:      Anelystparken 16, 8381 Tilst

Tlf.:               89 44 91 60 / 89 44 91 61

E-mail:         b2b.tilst@bauhaus.dk

 

VALBY

Kontakt:       Kim Heidemann

Adresse:      Julius Andersens Vej 3A, 2450 København SV

Tlf.:               48 20 93 61 / 48 20 63 62 

E-mail:         b2b.valby@bauhaus.dk

 

VEJLE

Kontakt:      Carsten Kilde

Adresse:      Dandyvej 9, 7100 Vejle

Tlf.:               76 42 49 60 / 76 42 49 61

E-mail:         b2b.vejle@bauhaus.dk

 

VIBY

Kontakt:      Kasper H. Jensen

Adresse:      Ringvej Syd 102, 8260 Viby J

Tlf.:               89 44 55 60 / 89 44 55 61

E-mail:         b2b.viby@bauhaus.dk

Få del i nyheder, tilbud og konkurrencer

Tilmeld dig nyhedsbrevet og deltag hver måned i konkurrencen om et gavekort på 1.000 kr.